Kongreler ve Konferanslar

Pharmackt; Kongre ve Konferansların, Sempozyumların, Çalıştayların Organizasyonlarını üstlenerek, Projelendirme, Sponsorluk, Planlama ve Uygulama Hizmetlerini Fiziksel yada Online(Sanal Kongre) olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Lansman Toplantıları

Pharmackt; Marka İmajını hedefe uygun şekilde yansıtarak Ürün veya Hizmetinizin doğru tanıtımını yaratıcı fikirler ile fark yaratarak Lansman Toplantılarınızı Fiziksel yada Online(Sanal Lansman) olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Kamu Organizasyonları

Pharmackt; Kamu Kurumları ve AB Projeleri için Çalıştaylar, Sempozyumlar, Kamu Etkinlikleri, Eğitim Programları Organizasyon Hizmetlerini Üütlenerek Fiziksel yada Online(Sanal Organizasyon) olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

STK Etkinlikleri

Pharmackt; Sivil Toplum Kuruluşları için Çalıştaylar, Sempozyumlar, Eğitim Programları Organizasyon Hizmetlerini üstlenerek Fiziksel yada Online(Sanal Organizasyon) olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Sanal Organizasyonlar

Pharmackt; Kongreler ve Konferansların, Lansman Toplantılarının, Kamu Organizyonlarının ve STK Etkinliklerinin Covid-19 veya farklı sebeplerden dolayı ertelememek ve iptal etmemek adına Online alt yapı geliştirerek Online(Sanal) olarak gerçekleştirilmesine imkan sağlamaktadır.

  • Tümü
  • Kongreler ve Konferanslar
  • Lansman Toplantıları
  • Sanal Organizasyonlar