Online Organizasyonlar

Pharmackt; Kongre ve Konferansların, Sempozyumların, STK Etkinliklerinin, Kamu Etkinliklerinin, Eğitim Programlarınının, Çalıştayların Organizasyonlarını Üstlenerek, Projelendirme, Sponsorluk, Planlama ve Uygulama Hizmetlerini online olarak gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Web Tasarım

Pharmackt; web tasarım ihtiyaçlarınızı, modern, işlevsel, mobil uyumlu, kullanıcı dostu, yenilikçi, profesyonel ve başarı odaklı kişisel, kurumsal yada ticari web tasarım projelerini hedef kitlenize uygun şekilde tasarlayarak ihtiyaçlarınıza inovatif çözümler üretmektedir.

Grafik Tasarım

Pharmackt; kuruluşunuzun, işletmenizin veya markanızın internet üzerinde veya sahada en iyi şekilde yansıtmak için profesyonel, modern, trend, üçlü ve dikkat çekici Kurumsal Kimlik Tasarımları, Logo Tasarımları, Afiş Tasarımları, Katolog Tasarımları, Dergi Tasarımları ve Online Platform Tasarımları yaparak tüm grafik tasarım ihtiyaçlarınıza inovatif çözümler üretmektedir.

Masaüstü/Mobil Yazılım

Pharmackt; PHP, MySQL, Java, C, C++, jQuery, Javascript, Node-JS, MongoDB, .NET veya CSS yazılım dilleriyle modern, işlevsel, kullanıcı dostu, yenilikçi, profesyonel ve başarı odaklı çalışmalar yaparak mobil yada masaüstü yazılım ihtiyaçlarınıza inovatif çözümler üretmektedir.

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi

Pharmackt; kuruluşunuzun, işletmenizin veya markanızın sosyal medya üzerindeki hedef kitlesini tanıyarak en kolay şekilde ulaşılmak ve en iyi şekilde temsil edebilmek adına çalışmalar yaparak sosyal medya üzerinde sizleri yönlendirmekte ve inovatif çözümler üretmektedir.

Dijital Pazarlama ve Reklam

Pharmackt; Adwords, Youtube, Tiktok, Facebook, Instagram veya Twitter reklamlarınızın optimizasyon ve yönetimini en doğru şekilde gerçekleştirerek sizleri hedef kitlenize ulaştırmayı sağlamaktadır.

Fotoğraf ve Video Çekimleri

Pharmackt; kuruluşunuzun, işletmenizin veya markanızın iç/dış mekan yada ürün fotoğraf ve video çekim ihtiyaçlarını profesyonel olarak sağlamaktadır.

  • Tümü
  • Online Organizasyonlar
  • Web Tasarım
  • Grafik Tasarım